alpinorestaurant.pl

jaka powinna byc restauracja

jaka powinna byc restauracja

Po pierwsze, planowanie wydajności instytucjonalizacja przez PMS zaprogramowanych zmniejszona poprzednią praktykę pracowników do pracy bez goli docelowych. W przypadku poboru dochodów, pracownicy stają się bardziej zmotywowani do wykonywania wyznaczonych im zadań, ponieważ takie zadanie ujęte cele, które zostały wyraźnie określone i ustalone wcześniej. Te niedomagania związane z „bezcelowe” stylu pracy i „fatalizm” kultury pracowników złagodzony poprzez planowanie wydajności.

Po drugie, duch współpracy została wzmocniona za pomocą programu reorganizacji w roku 2003. Ponieważ granice przydział pracy zostały jasno określone; nakładanie się funkcji pomiędzy oceną i Skarbu zostały zmniejszone. Podziały i komponenty zostały skonstruowane dla konkretnych celów i mandatów pracy.

Po trzecie, konsultacja jako „wartości społecznej poszukiwanie i zachęcanie innych opinii” (De Leon n.d, str.15) był stale praktykowane. Szef Oddziału zaczął szanować i cenić opinię swoich współpracowników i podwładnych „, gdy wydział musi rozwiązać problemy dotyczące jego funkcjonowania. Z instytucjonalizacji planowania wydajności, pracownicy PAT O nas większego zaangażowania i często konsultowane w każdym projekcie lub działalności, że departament ma zamiar podjąć. Aktywność umieszczono również okazję dla pracowników do wentylacji chore uczucia i problemy związane z ich workFourth „prób i błędów” lub zgadywanie została zmniejszona. Zgadywanie odnosi się do „pracy bez jasnej strategii lub (sic!) Procedury strukturalnego” (De Leon, II, str. 17). Wraz z uchwaleniem Wojewódzkiego Revenue Code, reformy polityki bieżących wytyczne dotyczące pobierania podatków wojewódzkich zostały właściwie określone w dół, a następnie. doprowadziło to do instytucjonalizacji systemu i procedury poboru podatków. Ponadto MIS w zapisach oceny zapewniła wsparcie funkcjonariuszy oceny, umożliwiając im określić dokładniej obowiązki podatnik ów i zapobiec nieregularne ustalenia lub „areglo” (De Leon II, p18) w wykonywaniu poboru podatków.

– autor artykułu