alpinorestaurant.pl

charakterystyka kuchni chinskiej

charakterystyka kuchni chinskiej

Jakoś mam nazwisko Panteley Filikidi.

Panteley opuścił Rosję i przeniósł się do Grecji, więc bycie imigrantem siebie, czułem, że mogę odnosić się do niego wcześniej i postanowił się z nim skontaktować.

Zajęło to trochę czasu, aby dostać go na telefon, ale po rozmowie na kilka minut z nim i prosząc kilka podstawowych pytań związanych podnoszenia. Wiedziałem, że był dobrym facetem dla mnie.

Wiedział o ciężarów Olympic podnoszenia mocy (pochodzę tle podnoszenia mocy) i wiedział, jak radzić sobie z tych podnośników. Podobało mi się również bardzo, że nadal bardzo silny i nadal startował w GS (nie mogłem nawet zbliżyć się do swoich numerów w GS wtedy) i zapasy ramię, jak również podnoszenie ciężarów. Nie ma żadnych wymówek, lub inne BS. Był bardzo bezpośredni ze swymi pytaniami również mi się podoba. Miał wielu uczniów, którzy to zrobili i nadal bardzo dobrze w sporcie GS. I na dodatek … ma ponad 30 lat doświadczenia szkoleniowego w GS sam !!! Nie trzeba dodawać, że brzmiał jak mój rodzaj trenera.

Jedynym problemem było to, że mieszka w Grecji, ja mieszkam w stanach. Dla chcącego nic trudnego. Jeśli naprawdę chcesz trenować z danego trenera, czy żyją w swoim stanie, a nawet Twój kraj nie ma tak naprawdę znaczenia. Między połączeniami internetowymi i telefonicznych, można ustanowić relacje z trenerem swojego wyboru. (W ten sposób mam trenował moje osobiste uczniów z całego świata w ciągu ostatnich kilku lat).

Jestem w stałym kontakcie z moim trenerem w Grecji. Czasami jest to telefon raz w tygodniu. Czasami jest to telefon codziennie przez kilka tygodni. Stosując technikę Właśnie opisany. Widziałem moje osobiste numery w GS zwiększa się dramatycznie.

Wraz z pojawieniem się Internetu, zawodnik może być w jednym kraju, nakręcić film z tej techniki podnoszenia, z których korzystają, i wysłać go do trenera w rockwell plc wrocław innym kraju, do przeglądu.

– autor artykułu