alpinorestaurant.pl

przewodnik po polskich restauracjach

przewodnik po polskich restauracjach

Znalezienie trener Girevoy sportu (Competitive Kettlebell Sport)

Większość ludzi nowe do sportu konkurencyjnego Kettlebell lub GS myślę pierwszą rzeczą, aby znaleźć to miejsce, do pociągu … Szczerze mówiąc, pierwszą rzeczą, aby znaleźć to trener. I to nie byle jaki trener, ale trener PRAWO!

Oto moja definicja prawej trener:

Prawo trener musi mieć doświadczenie w sporcie GS, a nie tylko mieć zrozumienie Kettlebell treningu fitness. Sport GS i kettlebell fitness są dwa bardzo różne działania.

Twój trener powinien być przykładem dla ciebie jako sportowiec. Powinny one być kimś, który jest bardzo trudny do pobicia w sporcie GS (przynajmniej na początku), ale nie muszą być najbardziej utalentowanych podnośnik lub fizyczną sportowca GS lub nawet mistrzem świata, ale powinny one być, że ktoś pracował bardzo ciężko, aby dostać się na szczyt tego sportu.

Dobry trener musi być w stanie nauczyć, jak odnosić się do sportowca. Powinny one być w stanie odnosić się do początkującego zawodnika, z wszystkich pytań i wątpliwości dotyczących prawidłowej techniki do sportu. Powinny one także być w stanie odnosić się do starszych zawodników, którzy mają do czynienia nie tylko z kwestiami wieku, ale także strach przed kontuzji. Osoba wybrać jako trener, powinien być w stanie odnosić się do wszystkich swoich uczniów, utalentowanych, czy nie, i pamiętam, jak trudno było im się rozpocząć w sporcie GS. Dobry trener będzie w stanie wykorzystać mocne strony każdego sportowca trenują w celu uzyskania tych sportowców do góry.

Podam przykład, jak znalazłem mój trener.

Odkąd po rosyjsku, zadzwoniłem do międzynarodowej Federacji GS i poprosić ich w pierwszej kolejności. „Kto był dobry w nauce i nadal bardzo konkurencyjne?”

Oczywiście, że nie dostać prostą odpowiedź. „Mamy wielu wspaniałych trenerów.” I mieli rację, że mają wiele wspaniałych trenerów, ale każdy ma skłonność do rekomendowania swoich przyjaciół lub znajomych, a czasem ci ludzie w końcu nie jest najlepszych trenerów.

– autor artykułu